• به پایگاه اطلاع رسانی عزیز اکبریان خوش آمدید

پیام اکبریان در پی توهین به پیامبر اکرم (ص)

کد خبر: 931029 زمان انتشار: 1393/10/29 11:02:45
پیام اکبریان در پی توهین به پیامبر اکرم (ص)
پیام اکبریان در پی توهین به پیامبر اکرم (ص)
«یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ: می‌خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا؛ گر چه کافران را ناخوش آید، نور خود را کامل خواهد گردانید».
دولت فرانسه در یک توطئه حساب شده و به بهانه انتقام از عاملان ترور نشریه شارلی ابدو فرانسه کاریکاتورهای توهین آمیز علیه حضرت محمد رسول الله (ص) را طراحی و با حمایت دولت های امریکا و انگلیس و دست های شیطانی رژیم صهیونیستی آن را پخش کرده‌اند.
بی گمان ماهیت این توطئه های سابقه دار در تاریخ افشا شده و جامعه جهانی کاملا آن را تجربه کرده و کشورهای استکباری مانند امریکا و انگلیس و صهیونیسم بین الملل و فرانسه و هم پیمانانشان به زودی دچار شکست های پیاپی خواهند گشت.
دیروز و در دوران اسلام نوپا ، عرب جاهلی برای آزار و اذیت پیامبر مهربانی دست به هر توطئه ای می زدند و امرروز جاهلیت مدرن غرب و صهیونیسم با تشکیلات و تجهیزات امروزی کاریکاتور برترین انسان و بهانه خلقت را منتشر می کنند.
مطمئنا مسلمانان جهان با هرگونه حرکت تروریستی که به نام اسلام انجام ‌شود مخالفند اما حق خود می‌دانند که با این نوع توهین‌ها برخورد کنند و پاسخ در خوری را برای روشنگری در این زمینه ارائه کنند.امروز نه فقط مسلمانان جهان از این کاریکاتور توهین آمیز غصه‌دار هستند بلکه تمام آزدگان جهان و ادیان الهی در غصه و غم به سر می‌برند و اگر واقعیت‌ها برای مردم دنیا روشن و پشت‌پرده آشکار شود آن‌ها همگام مسلمانان جهان علیه این رفتار کودکانه و زشت عکس‌العمل نشان می‌دهند.
ما مردم استان البرز ،با پاسداری از حریم پیامبر اعظم (ص) و در دفاع از حریم قدسی ولایت و امامت آمادگی خود را برای هر گونه دفاع در این راستا اعلام می‌نماییم و از سازمان‌های بین المللی می‌خواهیم که این اقدام دولت خبیث فرانسه و حمایت های سردمداران صهیونیسم، آمریکا و انگلیس از این اقدام موهن را بر اساس قوانین سازمان ملل متحد مورد مواخذه جدی قرار دهند.
منبع: روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی
آدرس منبع: http://www.akbariyan.com

روایت تصویری

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7